Wczytuję dane...

Szklane bombki z naszych kolekcji

Co możemy znaleźć w sklepie szklanebombkichoinkowe.pl?

Wyjątkowe szklane bombki choinkowe, które znajdziesz w naszym sklepie ozdobią Twoją choinkę, nadadzą jej wyjątkowego charakteru, jak i sprawią, że nie będzie można oderwać wzroku od drzewka bożonarodzeniowego. Jakie bombki choinkowe ręcznie robione, lampki choinkowe oraz akcesoria przygotowała specjalnie dla Ciebie polska wytwórnia?

Oryginalne wzory, przepiękne dekoracje, niezwykła kolorystyka – tym charakteryzują się bombki ręcznie malowane, które znajdziesz w naszym sklepie. Dzięki dbałości nawet o najdrobniejsze detale, możemy proponować bombki świąteczne, które zachwycają i wyglądają unikatowo. Dzięki temu, że mamy doświadczenie w branży już od wielu lat, wiemy, jak przygotować bombki szklane ręcznie malowane. Bombki trwałe, eleganckie i po prostu piękne.

Jakie bombki szklane sklep internetowy oferuje?

Zgromadziliśmy bombki choinkowe szklane w różnych wzorach i kolorach. Proponujemy zarówno klasyczne szklane bombki z uniwersalnymi motywami, jak i mamy opcje dla bardzo wymagających klientów.

Na szczególną uwagę zasługują bombki zgromadzone w kategorii "W zaczarowanym lesie". Znajdziesz tu bombki figurki, np. w kształcie jeża, sowy czy wiewiórki. Motyw lasu w 2019 roku jest bardzo popularny, dlatego tego typu ozdób nie może zabraknąć na Twojej choince.

Dla fanów tradycyjnych zdobień, przygotowaliśmy bombki choinkowe ręcznie malowane z zimowymi pejzażami, ozdoby białe i srebrzyste, jak pokryte szronem, a także bombki na choinkę ręcznie robione w różnych wersjach kolorystycznych, z pięknymi zdobieniami (m.in. granatowe, białe, czerwone).

Wśród propozycji nie mogło zabraknąć także bombek vintage, unikatowych, oryginalnych i bogato zdobionych.

Czego nie może zabraknąć na choince oprócz bombek?

Oczywiście lampek choinkowych! Żadna choinka nie będzie wyglądała pięknie, nawet z najwspanialszymi bombkami, jeżeli nie zostanie dopełniona przez lampki choinkowe. To za ich sprawą drzewko bożonarodzeniowe nabiera blasku i przepięknie wygląda po zmroku. Proponujemy lampki choinkowe zarówno jednokolorowe, jak i wielokolorowe.

Akcesoria, które warto nabyć

  • Stojak na bombki – przyda się, jeżeli chcesz w szczególny sposób wyeksponować na stole lub komodzie pięknie zdobioną bombkę.
  • Stojak choinkowy – to dzięki niemu choinka będzie miała stabilną, bezpieczną podstawę.
  • Haczyki – z ich pomocą zawiesisz bańki na choinkę.

exarte bombki choinkowe