Wczytuję dane...

Jakie bombki szklane sprawdzą się na choince w pokoju dziewczynki?

Kto z nas nie uwielbiał przyglądać się szklanym bombkom jako dziecko?

Ich hipnotyzujący blask to dla wielu osób jedno z najwcześniejszych wspomnień dotyczących świąt. Czasy się zmieniają, jednak nasze pociechy wciąż przepadają za okresem okołoświątecznym i dekorowaniem domu na ten szczególny moment. Dziś przychodzimy z podpowiedzią, jak pięknie udekorować choinkę w pokoju małej dziewczynki.

Szklane bombki w pokoju dziecka: magiczny klimat świąt

Bombki ręcznie robione to nie tylko zwykłe ozdoby – to nośniki wspomnień, co podkreślamy w każdym naszym artykule. Jeśli są Państwo z nami zgodni, z pewnością chcecie, by najpiękniejsze wspomnienia świąt pozostały żywe we wszystkich członkach rodziny – również tych najmłodszych. W końcu to Boże Narodzenie w rodzinnym domu jako dorośli ludzie wspominamy z wielkim sentymentem.

Zachęcamy, aby poza głównym drzewkiem w reprezentacyjnym domu umieścić także mniejszą choinkę w pokoju malucha. Nie musi być duża i okazała – nawet najmniejsze drzewko ucieszy brzdąca, jeśli będzie ono jego własne i jeśli będzie mógł samodzielnie je ozdobić!

Jak ozdobić choinkę w pokoju dziewczynki?

O własnej małej choince zdecydowanie częściej marzą dziewczynki. Nie ma się czemu dziwić – takie prywatne świąteczne drzewko może być nie tylko piękną ozdobą pokoju, ale także elementem zabaw, w których uczestniczyć mogą, chociażby, ukochane lalki.

  • Jaką choinkę wybrać do pokoju małej damy? Polecamy szczególnie niewielkie stołowe modele, które z powodzeniem mogą zająć miejsce na biurku lub stoliku nocnym.
  • Żywa, a może sztuczna? Tutaj zdania się podzielone. Jeśli Państwa rodzina preferuje zapach prawdziwych drzewek, mała choinka dla dziewczynki będzie dobrym rozwiązaniem. Warto jednak pamiętać, że wybierając model syntetyczny, można zdecydować się na choinkę w nietypowym kolorze, na przykład białym lub różowym.
  • Nieodłącznym elementem choinki są, rzecz jasna, dekoracje. Pozwólcie Państwo dziecku na ich samodzielny wybór i zawieszenie. Zapewniamy, że taka zabawa zapewni dziewczynce mnóstwo frajdy i pobudzi kreatywność.

Najlepsze bombki bożonarodzeniowe dla dziewczynek

Nawet najmniejsza choinka powinna zawierać piękne bombki bożonarodzeniowe. Jakie modele przypadną do gustu małej dziewczynce? Wytypowaliśmy kilka propozycji, którym Państwa pociechy na pewno się nie oprą!

Morski Świat – kolorowe bombki w kształcie rybek

Urocze szklane bombki ręcznie robione w kształcie rybek, muszelek i innych morskich skarbów to idealna propozycja dla małej fanki syrenek i wszystkiego, co nadmorskie.

Słodka Fabryka Czekolady

Ciasteczka, babeczki, pączki – wybór jest ogromny! Ta słodka kolekcja bombek zauroczy niejedno dziecko i z pewnością pobudzi apetyt na świąteczne przysmaki.

W zaczarowanym lesie

Jeśli Państwa pociecha kocha zwierzęta, zachęcamy do sprawdzenia naszej leśnej kolekcji świątecznych ozdób. Znajdą tu Państwo bombki-figurki w kształtach zwierząt, ale także darów natury.

Zrób to sam – zestawy kreatywne

Doskonałym pomysłem na zabawę z dzieckiem w grudniowe wieczory okaże się zdobienie bombek. Tak się składa, że w ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo funkcjonalne zestawy kreatywne pozwalające na dekorowanie bombek szklanych według własnej fantazji.

Prywatna, niewielka choinka w pokoju dziewczynki sprawi, że Państwa pociecha odczuje klimat świąt jeszcze bardziej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oryginalnych szklanych bombek ręcznie robionych i wyboru tych, które wywołają uśmiech na twarzy Państwa pociech!