Wczytuję dane...

Własnoręcznie zdobiona bombka? Nasz sposób: zestaw kreatywny!

Chcecie Państwo, aby bombki bożonarodzeniowe na tegorocznej choince były naprawdę niepowtarzalne?

Znamy na to sposób, a jest nim nasz zestaw kreatywny do samodzielnego zdobienia bombek. Ta nowość w naszym sklepie internetowym okaże się prawdziwą gratką dla wszystkich artystycznych dusz. Zachęcamy do sprawdzenia, jak wykorzystać nasz zestaw kreatywny!

Czym są zestawy kreatywne ExArte?

Nasze zestawy kreatywne obejmują dwie bombki szklane, pędzel, klej oraz  3 kolory brokatowego proszku. Tyle wystarczy, by stworzyć indywidualną ozdobę choinkową! W sklepie internetowym ExArte znajdziecie Państwo 4 warianty kolorystyczne zestawów, co pozwoli dopasować je do specyficznych upodobań.

Komu szczególnie polecamy nasze zestawy kreatywne z bombkami szklanymi? To doskonała propozycja dla osób, które pragną stworzyć własne dekoracje świąteczne, wykorzystując oryginalne pomysły. Zestaw kreatywny okaże się również wspaniałym prezentem dla bliskiej osoby, która lubi tworzyć własnoręczne ozdoby.

Bombki szklane ręcznie robione – indywidualny projekt

Z użyciem naszych zestawów kreatywnych możecie Państwo udekorować bombki szklane w praktycznie dowolny sposób! Klej i kolorowy brokat pozwalają na umieszczenie na bombce dowolnego wzoru czy napisu. Fantazyjne ornamenty, urocze dekoracje, imiona czy ważne dla Państwa daty mogą odtąd zdobić jedyne w swoim rodzaju bombki bożonarodzeniowe szklane, przypominając o tym, co najważniejsze.

Bombka szklana własnoręcznie robiona może być wspaniałym upominkiem dla bliskiej sercu osobie. Zestaw kreatywny pozwoli przygotować okazjonalną ozdobę upamiętniającą ważne wydarzenie – pierwszą randkę, datę ślubu czy narodziny dziecka. Wszystko zależy od Państwa inwencji!

Nasze kreatywne zestawy z bombkami szklanymi

Wiemy, że wśród Państwa znajdują się zarówno miłośnicy świątecznej klasyki, jak i zwolennicy nowoczesnych rozwiązań. W sklepie ExArte znajdziecie Państwo aż 4 różnokolorowe zestawy kreatywne:

- Zestaw przezroczysty,

- Zestaw czerwony,

- Zestaw czerwono-złoty,

- Zestaw niebiesko-biały.

W każdym komplecie znajdują się dwie bombki szklane o średnicy 7 cm, które możecie Państwo ozdobić wedle własnego uznania, wykorzystujący dołączony klej oraz kolorowy brokat.

 

Jak własnoręcznie zdobić bombki bożonarodzeniowe?

Jeśli nigdy nie dekorowaliście Państwo bombek, bez obaw: praca z naszymi zestawami kreatywnymi jest banalnie prosta. Tłumaczymy, jak ozdobić bombkę zupełnie samodzielnie w kilka chwil!

W tym celu polecamy:

  1. Przygotować podkładkę w postaci kartki A4,
  2. Namalować na bombce wzór klejem,
  3. Zanim klej zaschnie, obsypać go wybranym brokatem,
  4. Usunąć nadmiar brokatu i zaczekać, aż klej całkowicie zaschnie.

To wszystko – Państwa niepowtarzalna bombka szklana jest już gotowa do umieszczenia na świątecznym drzewku!

Uwaga: jeśli chcecie Państwo, by bombka była udekorowana wieloma kolorami, pracę należy podzielić na kilka etapów. Po wykonaniu wzorów w jednej barwie należy zaczekać do zaschnięcia kleju, zanim nałożone zostaną kolejne elementy zdobienia.

Zestawy kreatywne: mała, prywatna fabryka bombek

Jeśli poszukujecie Państwo upominku dla miłośnika rękodzieła lub sami pragniecie stworzyć niepowtarzalne ozdoby świąteczne, zachęcamy do zapoznania się z naszymi zestawami kreatywnymi. To wspaniały sposób na to, by przelać towarzyszące świętom uczucia na szkło i utrwalić je, tworząc jedyną w swoim rodzaju ozdobę. Serdecznie zapraszamy do spróbowania sił jako twórca szklanych bombek bożonarodzeniowych!

bombki do dekorowania