Wczytuję dane...

Bombki szklane z kwiatami: oryginalne wiosenne dekoracje

Bombki bożonarodzeniowe w bałwanki, śnieżynki, Mikołaje - to ozdoby, które zna każdy z nas.

Przyznacie Państwo, że zimowe pejzaże i typowo świąteczne motywy pojawiają się na szklanych bombkach zdecydowanie najczęściej. Warto jednak wiedzieć, że zgodnie z ewolucją wnętrzarskiej mody, szybko zmienia się także wizerunek szklanych ozdób choinkowych. Dziś bombka może pojawić się w dekoracji domu nie tylko zimą… sprawdźcie Państwo niekwestionowany hit: bombki szklane ręcznie malowane, zdobione pięknymi, kolorowymi kwiatami.

Bombki ręczne malowane z kwiatami – zastosowanie

Bombki ręcznie robione z wiosennymi motywami? Czemu nie! Jak sami Państwo wiecie, od dawna zachęcamy do nowoczesnego podejścia do ozdób bożonarodzeniowych i wykorzystywania ich na różnorakie sposoby. Szklane, oryginalne dekoracje mogą z powodzeniem zdobić dom na różne ważne okazje, nie tylko na Gwiazdkę.

  • Wiosenne bombki ręcznie robione mogą być wykorzystywane przede wszystkim podczas szczególnych i podniosłych uroczystości, takich jak np. Wielkanoc. W naszej ofercie znajdziecie Państwo piękne bombki dedykowane właśnie tym radosnym świętom. Kolorowe jajeczka z ręcznie malowanymi kwiatami wspaniale udekorują roślinny stroik. Możecie zawiesić je Państwo także na specjalnym stojaku.
  • Być może chcecie Państwo w szczególny sposób celebrować nadejście wiosny? Przyjęcia organizowane z tej okazji nie mogą obyć się bez kwiatowych motywów. Szklane bombki z przepięknymi ilustracjami wprowadzą do wnętrza wiosenny, radosny klimat.
  • Kwiatowe bombki można wykorzystywać także podczas tak ważnych uroczystości, jak śluby i wesela. Wedding plannerzy oraz floryści coraz częściej sięgają po eleganckie, szklane ozdoby, które są stylistycznie skorelowane z bukietami panien młodych. Szklane ozdoby z kwiatami wspaniale sprawdzą się podczas wesela w stylu glamour.

Jakie kwiatowe bombki szklane wybrać?

Jakie kwiatowe bombki znajdziecie Państwo w ExArte? Zapraszamy do sprawdzenia naszych barwnych kolekcji i wyboru tych idealnych ozdób na wiosenny czas!

Wielkanocne bombki szklane

Bombki wielkanocne, czyli pisanki zdobione kwiatami, wizerunkami ptaków czy zajączków… czy może być bardziej odświętnie? Nasza wielkanocna kolekcja bombek wspaniale sprawdzi się do dekorowania uroczystych stołów, stroików, a przy sprzyjających warunkach pogodowych – nawet tarasów i ogrodów. Kolorowa szklana pisanka może posłużyć także jako niebanalny podarunek dla bliskiej osoby.

Bombki wiosenne

Ten wyjątkowy zbiór obejmujący wszystkie nasze wiosenne ręcznie malowane bombki znajdziecie Państwo w kolekcji Gdy topnieją śniegi. Znajdziecie w niej Państwo nie tylko wspomniane kwiatowe pisanki, ale także klasyczne kule z malowanymi roślinami, bombki z pięknymi pejzażami, czy bombki figurki w kształcie kwiatów.

 

Bombki z różami

Na samym końcu przedstawiamy jedną z naszych ulubionych kolekcji – kolekcję przezroczystych bombek, w których ukryliśmy naturalne, kolorowe róże. Te wspaniałe ozdoby, prawdziwe Róże zaklęte w szkle,  sprawdzą się praktycznie podczas każdej okazji. Warto rozważyć ich wykorzystanie podczas komponowania dekoracji ślubnych. Okażą się również niezwykle eleganckimi podarunkami. 

Najpiękniejsze kwiatowe bombki – tylko w ExArte!

Bombki ręcznie robione z motywami kwiatowymi okażą się niesamowicie uniwersalne: użyjecie ich Państwo wiosną oraz latem, tworząc niesamowite kompozycje. Jednocześnie nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, by wykorzystać je podczas Bożego Narodzenia. Choinka zdobiona kolorowymi kwiatami z całą pewnością zwróci uwagę wszystkich Państwa gości. Zapraszamy do poszukiwań barwnych kwiatowych bombek na każdą okazję.

 szklane bombki wielkanocne