Wczytuję dane...

Bombki w stylu vintage

Styl vintage to przede wszystkim elegancja, niebanalność, wyrafinowany smak i unikalny charakter. Takie też właśnie są i bombki choinkowe wykonane w tym stylu. Warto, aby zawisły na choince, która nawiązuje do tradycji retro.

Styl vintage pomimo upływu lat ciągle nie przemija i ma swoich zwolenników. Stale znajdują się nowe osoby, które się nim zachwycają i wprowadzają w swoje otoczenie. Nie omija to i dekoracji świątecznych. Wszystkie dodatki, w tym bombki w stylu vintage, są wykonane ze smakiem. Nie ma w nich przesady, choć prezentują się bardzo okazale. Na pewno szklane bombki na choinkę zrobią wrażenie na każdej osobie, która zdecyduje się na ich nabycie i przyozdobienie nimi drzewka bożonarodzeniowego.

Tak naprawdę bombki choinkowe vintage, które obecnie możemy kupić w sklepach, wyglądają tak, jak by ktoś je specjalnie dla nas wykonał. Mamy wrażenie, że zostały zrobione z  myślą o naszych potrzebach i na nasze zamówienie. To bardzo dobry znak, ponieważ dzięki temu  szklane bombki choinkowe mają ten unikalny charakter, który sprawia, że chcemy je mieć. Raz decydując się na takie bombki, nie będziemy chcieli już żadnych innych. Świetnie przyozdobią naszą choinkę i sprawią, że z prawdziwą przyjemnością będziemy spędzać przy niej czas.

Warto również podkreślić, że polskie bombki choinkowe wykonane w stylu vintage dostępne są w różnych kształtach. Występują na przykład w formie:

·                    Okrągłych kul

·                    Sopli

·                    Gwiazdek

·                    Śnieżynek

·                    Serc

·                    A także dekorowanych w tym stylu tzw. zabawek na choinkę, jak np. konik na biegunach czy karoca

Jak widać, każdy z nas ma bardzo duży wybór różnych kształtów bombek vintage. W związku z tym można udekorować choinkę w bardzo indywidualny sposób. Da to możliwość posiadania idealnego, unikatowego drzewka.

Bombki vintage muszą mieć dekorację. Takie gładkie, bez zdobień, nie mogą być  zaliczane do tego stylu. Można wręcz powiedzieć, że styl vintage we wzornictwie bombek opiera się właśnie na zdobieniach, które zawsze wykonywane są z najwyższą starannością. Nawet przezroczyste bombki na choinkę mają na swojej powierzchni ozdobne elementy.

Takie bombki wyglądają znakomicie w pojedynkę, jak i w większej ilości. Dlatego też trzeba liczyć się z tym, że jeśli zdecydujemy się na ubranie choinki w stylu vintage, będzie się na niej dużo działo. Na pewno dekoracje świąteczne bombki będą w większości posrebrzane lub pozłacane. Praktycznie można wręcz założyć, że pozłacane bombki na choinkę są wyznacznikiem stylu vintage. Wszystko więc będzie się błyszczało i będzie bardzo dobrze widoczne. Taka choinka będzie pełna przepychu, ale i elegancji, i zaprezentuje  się znakomicie.

Na pewno będziemy zadowoleni, jeżeli zdecydujemy się na udekorowanie choinki w takim właśnie stylu.

bombki choinkowe