Wczytuję dane...
home-baner
  • Kolor:  wielobarwny
  • Materiał:  szkło
  • Rodzaj:  forma
  • Wielkość:  13cm x 10cm

Drodzy klienci, to ostatnie limitowane sztuki bombki aniołka z tą dekoracją!

Pragniemy tu oddać w Państwa ręce nasze wyjątkowe bombki choinkowe, obdarzone prawdziwym wdziękiem i pełne ciepła bożonarodzeniowego nastroju.

To nasz mały aniołek, przytulony do szyi bujanego konika. Wydaje się szczęśliwy, choć zmęczony pomocą w przygotowaniu świątecznych niespodzianek. Ale wszystko już gotowe, wspaniale zapakowane prezenty piętrzą się na biegunach konika. To właśnie ten jedyny w swoim rodzaju magiczny moment – tuż przed wybuchem radości obdarowanych…
Nasze prezentowane tu bombki figurki godne są wyjątkowej uwagi również dzięki wspaniałej dekoracji. Kolorystyka jest jednorodna, utrzymana w złotej tonacji, od jasnych szampanów aż po odcienie miedzi. Bombki ręcznie dekorowane szczycą się dbałością o szczegóły, tak też jest i w tym przypadku: prosimy zwrócić uwagę na delikatne dziecięce rysy naszego aniołka, na misterny wianuszek z wypukłych kwiatków na jego główce, na wyszukany deseń „tkaniny”, z której został zrobiony konik, na jego migotliwą grzywę i okazały ogon. Nie można pominąć też prezentów, bogato ozdobionych brokatowymi kokardami i wielorakimi kryształkami.
Polskie bombki……tak!

cena
129,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Produkt niedostępny!