Wczytuję dane...
home-baner
  • Kolor:  złoty
  • Materiał:  szkło
  • Rodzaj:  czub
  • Wielkość:  42cm x 10cm

Zwieńczeniem dekoracji choinki jest umieszczenie na jej szczycie szklanego szpica, czy też – inaczej nazywanego – szklanego czuba.

Czuby to bardzo trudne bombki do wykonania, szczególnie w pierwszym etapie, jakim jest wydmuchanie kształtu. Otóż szpic dmucha się bez użycia formy, tak więc wszystko zależy od umiejętności, doświadczenia i talentu samego dmuchacza. Jest to przecież ozdoba bardzo duża, składa się z zaokrągleń, wydłużeń, przewężeń; jedna kula, druga kula, wreszcie wyciągnięty górny „szpikulec” – naprawdę jest co podziwiać!

 

Proponowane tu bombki szklane czuby prezentują się w bardzo okazały sposób - jak przystało na jeden z najważniejszych elementów na choince. Nie brakuje tu dużej ilości złotego brokatu, który tworzy na przezroczystej powierzchni czuba delikatną sieć. Dekoracja obejmuje również wypukłe złote kuleczki w różnych rozmiarach, formujące ozdobne girlandy. Całości dopełniają kryształowe diamenciki, które sprawiają, że te czuby bombki dekorowane pięknie iskrzą się i mienią.

cena
115,00 PLN
/szt.
Dostępność:
Produkt niedostępny!